Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępnośći
Deklaracja dostępnośći
Reset
Reset

Kolejne spotkanie z przemysłem.

Kolejne spotkanie z przemysłem.

W dniu 19.02.2024 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego w Stargardzie odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy BACKER OBR w Stargardzie z Dyrekcją Centrum.

Celem spotkania było zapoznanie przedstawicieli firmy BACKER OBR z ofertą edukacyjną i bazą dydaktyczną Centrum oraz zapoznanie dyrekcji Centrum z ofertą pracy dla uczniów, a także innymi możliwościami współpracy, np. organizacją praktyk zawodowych, organizacją wycieczek do przedsiębiorstwa.

W spotkaniu z firmy BACKER OBR uczestniczyli: Mariusz Klimczak – Dyrektor Zakładu Rezystorów i Grzałek Gołoskrętkowych, Joanna Cybruch – Specjalista ds. szkoleń i komunikacji,  Dominik Ostrowski – Kierownik Działu Procesów Produkcyjnych i Konstrukcji Narzędzi, Norbert Lange – Kierownik ds. Technicznych, Marcin Pawlina HR Biznes Partner, natomiast Gości przyjmowali Dyrektor CKZ Ryszard Klimczewski oraz Wicedyrektor CKZ Miłosz Puchniarski.

Po spotkaniu przedstawiciele firmy zwiedzali pracownie zawodowe w Centrum, w tym nowo powstającą pracownię robotyki z robotami Astorino.

Rozmowy wskazały wiele możliwości współpracy Firmy i Centrum co zostanie wykorzystane w działaniach obu instytucji w najbliższym czasie.

Data dodania: 2024-02-20 13:13:47
Data edycji: 2024-02-23 08:44:58
Ilość wyświetleń: 103

Konkursy

Śledź na bieżąco konkursy szkolne
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco z wszelkimi nowinkami!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej